• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 896

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15867128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe gotowe do wprowadzenia 27335507 15867128 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116     Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane przy ul. Herkulesa w Głogowie.Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, os...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

345 000 PLN (5 476 zł/m2)

3
1
63 m2
1982
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15858107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród, taras. Wktótce klucze. 27139087 15858107 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 782 PLN (11 590 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15883845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje z osobną kuchnią! 27680259 15883845 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! LOKALIZACJA: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo,- przystanek autobusowy Krynicka - 110 m - 2 minuty pieszo,- Biedronka - 650 m - 2 minut autem - ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15869908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum Lubania 27411435 15869908 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu.MIESZKANIEjest w pełni rozkładowe, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 35,97m2-sypialni 11m2-wyposażonej łazienki z wc 6,27m2-strych 13 m2 do włas...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

329 000 PLN (4 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15885396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na ul. Mikołaja Lubań 27728560 15885396 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu.MIESZKANIEjest w pełni rozkładowe, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 35,97m2-sypialni 11m2-wyposażonej łazienki z wc 6,27m2-strych 13 m2 do w...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

329 000 PLN (4 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-