• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 942

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15753916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25218820 15753916 Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej miejscowości Ziemnice, oddalonej zaledwie 5 km od centrum Legnicy i blisko stacji PKP w Kunicach. To spokojna, zielona okolica z przewagą nowych domów jedno...

Grzybiany (Ziemnice) (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (7 372 zł/m2)

5
2
229.26 m2
2012
15889364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27848897 15889364 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2010 m², położona w malowniczej miejscowości Kletno, w otoczeniu gór i natury.Nieruchomość ma kształt trapezu oraz lekko pochylony teren, co daje wyjątkowe możliwości aranżacyjne &n...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
2010 m2
-
15872538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496256 15872538 Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Stoszyce (gmina Kąty Wrocławskie), położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu. Blisko Wrocławia w okolicy 2 jeziorka305 złm² (do negocjacji)- regularny kształt działki- spokojna, rozwij...

Stoszyce (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

305 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15876333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Już ostatnie. Gotowe w maju.Blisko plaża, staw. 27535471 15876333 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne już w maju!To już ostatnie dostępne mieszkanie!PROMOCJA:Przy z...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15840658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE 26781996 15840658 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkan...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15715230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2 24490290 15715230 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka ŚląskiegoProponuję na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 181 m², położony na ponad 13-arowej działce w spokojnej ...

Niwnice (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

870 000 PLN (4 807 zł/m2)

6
2
181 m2
2007