• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 927

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005319 15897516 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia – Wrocław, Krzyki, ul. WieczystaCena: 650 000 złOferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15897508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005282 15897508 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 48,86 m², usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Anielewicza w Legnicy.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta, z wygodnym dostępem zarówno dla pieszych, jak i...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

281 000 PLN (5 751 zł/m2)

1
-
48.86 m2
1930
15897312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999833 15897312 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻYOferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu nowej z...

Marcinowice (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15897310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999831 15897310 OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Komfortowy dom (14) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka!Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar sprawiają, że łączą zalety niewielkiego domu i mieszkania. Apartamenty dos...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

750 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2024
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15894143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931668 15894143 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy. UWAGA!Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie otwartego ofertowania czyli składania ofert zakupowych (w stylu Amerykańskim).Cena wyj...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

888 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
2
93.49 m2
2011
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940