• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 974

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15849559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26973795 15849559 OBNIŻKA CENY ! 535 000 zł TERAZ 510 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z miejscem parkingowym. Lokal mieszkalny położony jest na II piętrze kilkuletniego budynku położonego w Lubaniu...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

510 000 PLN (10 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15889700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27858771 15889700 Na wynajem nowoczesna kawalerka na ulicy Igora Strawińskiego, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno. Mieszkanie położone jest na pierwszym z czterech pięter nowoczesnego budynku z lat 2000nych, bez windy.W tym 27 m2 mieszkaniu jest jasny salon z wyjście...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (74 zł/m2)

1
1
27 m2
2001
15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15889691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858725 15889691 Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na spokojnych Maślicach we Wrocławiu.Mieszkanie w nowym budownictwie, idealnie sprawdzi się dla rodziny – jest funkcjonalnie rozplanowane, co zapewnia wygodę codzienne...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

897 800 PLN (13 400 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15877576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27573911 15877576 Opiekun Oferty:Dominika KasprzykTel: +48 602-101-602(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla mieszkańców, zamknięte ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910