• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 6 007

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15889364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27848897 15889364 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2010 m², położoną w przepięknej miejscowości Kletno, otoczonej górami oraz nieskażoną przyrodą. Ta nieruchomość posiada kształt trapezu, a jej lekko pochylony teren daje szerokie pole do...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
2010 m2
-
15856711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27103421 15856711 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż łączny 156,10 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty gastronomiczne i usługowe...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

650 000 PLN (6 842 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15894154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27932328 15894154 Na sprzedaż wolnostojący jednorodzinny budynek mieszkalny, posiadającym w bryle budynku garaż dwustanowiskowy. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Pęgów (powiat trzebnicki, gmina Oborniki Śląskie) - ul. Mick...

Pęgów (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 350 000 PLN (8 036 zł/m2)

11
-
168 m2
-
15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027
15884373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z garażem 27700156 15884373 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                        2 pokoje z garażem Szczytnica DolnośląskieDo sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone na Osiedlu Szczytnica, gmina  Warta Bolesławiec...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

198 000 PLN (4 125 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15894149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27931785 15894149 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.Media i stan techniczny:ciepła woda oraz centralne ogrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

400 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
35 m2
1930