• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 947

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15895237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961042 15895237 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ulicy Uroczej, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie o powierzchni 40 m² znajduje się w atrakcyjnej l...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

270 000 PLN (5 094 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15895231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961040 15895231 Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe z balkonem i piwnicà. Wyjątkowo ustawne , jasne i przytulne mieszkanie o pow. 40,40 metrów kwadratowych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, salon przestronny z wyjściem na bardzo kameralny balkon. Osobna jasna kuchn...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

360 000 PLN (8 911 zł/m2)

2
-
40.4 m2
1998
15895229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961039 15895229 Przytulny, niewielki, wolnostojący domek zlokalizowany we wsi Studniska Dolne, oddalonej zaledwie 5 km. od Zgorzelca. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym i garażem jednostanowiskowym. Łączna powierzchni...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

799 000 PLN (6 341 zł/m2)

3
-
126 m2
-
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15894629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946966 15894629 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15884000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692072 15884000 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 907 PLN (12 256 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15895051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957064 15895051 Opiekun Oferty Krzysztof Dudek602 101 602Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na czteropokojowe.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKlimatyczne mieszkanie położone przy urokliwej ulicy, w sercu osiedla Nadodrze. Przestronne mieszkanie znajduje...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

2
1
62 m2
1930