• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 924

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988452 15896830 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 047 zł/m2)

4
2
127 m2
2016
15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15897256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998922 15897256 Ogród .klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 002 PLN (9 554 zł/m2)

4
2
101.42 m2
2027
15897274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999202 15897274 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 000 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008
15897280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999193 15897280 Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść – Bielanach Wrocławskich.Dom o powierzchni netto 126,5 m2Powierzchnia działki: 450 m2Dom dwupiętrowy z 2007 roku, ciepły zimą, chłodny latem. Na parterze: duży...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 799 901 PLN (14 228 zł/m2)

4
2
126.5 m2
2007
15897292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999194 15897292 WOJCIECHÓW, GMINA ZAGRODNO, POWIAT ZŁOTORYJSKI, DWÓR I PARK POW. 27132 M2Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został odrestaurowany, przebudowany na pałac, o czym świadczy chorągiewka na wieży...

Wojciechów (Dolnośląskie, gm. Zagrodno)

349 999 PLN (1 167 zł/m2)

12
-
300 m2
1782
15897276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999212 15897276 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016