• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 948

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15841969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26803013 15841969 Proponuję piękną działkę budowlaną, położoną w cichej i spokojnej okolicy Komarna !Zlokalizowana na nowym osiedlu mieszkaniowym  w otoczeniu zielonych terenów, lasów i łąk. Dookoła piękne widoki na okolicę i góry.Działka lekko pochylona z bardzo dobr...

Komarno (Dolnośląskie, gm. Janowice Wielkie)

360 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
2249 m2
-
15847149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903685 15847149 ZAINWESTUJ W JAWORZE - posiadłość w centrum miasta z wieloma możliwościami.Idealna dla inwestora: prywatne przedszkole, szkoła, przychodnia, ośrodek rehabilitacyjny, gabinety, klub fitness, siedziba firmy, 4 niezależne mieszkania lub wielopokoleniowy...

Jawor (Dolnośląskie, gm. Jawor)

1 590 000 PLN (2 944 zł/m2)

5
1
540 m2
1900
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15812020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26454397 15812020 Fenomenalna przestrzeń do rozpoczęcia nowej historii. Nie szukaj dalej - to Twój wybór - zapraszam, Sinter House otwiera swoje drzwi.Lokalizacja: Malin, gm. Wisznia MałaSzukasz domu, który nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwą przystanią spokoju? M...

Malin (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 999 000 PLN (14 488 zł/m2)

5
2
207 m2
2023
15742329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24990435 15742329 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się skl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (11 817 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15845506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26862907 15845506 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15554544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21082271 15554544 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Przestronny dom w Kiełczówku koło Wrocławia to doskonała propozycja, która łączy nowoczesność z komfortem...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 249 000 PLN (10 956 zł/m2)

4
-
114 m2
2024