• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 967

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15891142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889716 15891142 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy dobrze skomunikowane. W pobliżu prestiżowa szkoła średnia i Akademia Ekonomiczna. Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.Ogłoszenie dodane do wielu portali nieru...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

440 000 PLN (11 892 zł/m2)

2
-
37 m2
1978
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15508308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament wykończony pod klucz ! Zakochaj się 20114700 15508308 Zapraszam do kontaktu!!!Roma Deka .Specjalista ds. sprzedaży.tel. 508-332-248APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! DLA OSÓB ZAI NTERESOWANYCH PRZESYŁAMY FILMY Z APARTAMENTU PO WYKOŃCZENIU. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

799 500 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15848580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944398 15848580 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602LOKALIZACJA:Ołtaszyn to osiedle z przewagą nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, zamieszkałe głównie przez rodziny oraz osoby aktywne zawodowo. To idealne zaplecze dla usług takich jak: kancelarie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889692 15891139 Polecamy, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienneg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 250 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027