• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 6 021

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15637465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22983959 15637465 DUŻA OBNIŻKA CENY! Teraz tylko 980 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie przy ul. Kwiatowej. Bud...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

980 000 PLN (8 448 zł/m2)

5
2
116 m2
-
15887509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784752 15887509 ul. ŁódzkaNowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym skła...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
1
52 m2
1961
15893471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911982 15893471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jednośc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15433865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 18440439 15433865 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Zapraszam do wynajmu pięknie wykończonego domu wolnostojącego o powierzchni 250 m2!Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w samym sercu Ołtaszyna, oferując nie tylko wygodę lokalizacyjną, ale także bogac...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (40 zł/m2)

6
-
250 m2
1995
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894873 15891323 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15891296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894406 15891296 Działka budowlana 1556 m2 w MPZP oznaczona symbolem 48 MN - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.DOMASŁAW KOBIERZYCE WROCŁAW SUPER DZIAŁKA BUDOWLANA 1556 M2Działka budowlane nr 3755 Domasław, gmina...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

666 500 PLN

-
-
1550 m2
-