• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 975

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15877314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27565771 15877314 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży w ramach konkursu organizowanego przez syndyka jest prawo własności udziału w udziału w wysokości jedna druga w prawie własności do lokalu niemieszkalnego nr UŻ, położonego w mieście ...

Nowa Ruda (Drogosław) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

25 000 PLN (532 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15891111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27887696 15891111 Na sprzedaż – wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.Mieszkanie o powierzchni 52 m² znajduje się na 1. piętrze kameralnego budynku z 2020 roku. Nieruchomość została wykończona w wyso...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 000 PLN (13 654 zł/m2)

3
-
52 m2
2020
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia 27890859 15891195 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                  Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,88 m² w Legnicy. znajdujące się  przy ul. Wojska Polskiego . Mieszkanie ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

504 000 PLN (10 080 zł/m2)

2
1
50 m2
1918
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980