• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 964

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15896412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979451 15896412 Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,64m2 oraz dwa oddzielne pokoje o pow. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 105 646 PLN (16 260 zł/m2)

3
1
68 m2
2025
15896411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979450 15896411 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Głó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 976 PLN (12 230 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15896410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27979449 15896410 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

583 035 PLN (18 808 zł/m2)

1
1
31 m2
2027
15896405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27979452 15896405 Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą – lokalizacja to Kleczków okolice ulicy Reymonta -świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 252 PLN (16 674 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15896409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27979448 15896409 Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026 (dostępne też mieszkania goto...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27979454 15896408 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m² na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 085 zł/m2)

5
2
141 m2
2025