• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 964

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15891358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27895091 15891358 Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i zielonej lokalizacji Wrocław Psie PoleOsobowice o powierzchni mieszkalnej 37,46 m.kw, usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek przeszedł kilka lat temu duży remont: wymieniono pok...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (12 676 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15833937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728684 15833937 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park! Lokal w stanie deweloperskim, idealny do aranżacji według włas...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15805978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319719 15805978 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w niskim budynku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach.Otoczenie nieruchomości:Wojszyce to spo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
1
52 m2
2012
15891325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894979 15891325 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15891335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27894899 15891335 HALA MAGAZYNOWA Z RAMPĄ - WYNAJEM Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m². Obiekt murowany, o wysokości od 5,12 m do 5,70 m, nieogrzewany. Parametry hali: brama rozładunkowa z poziomu rampy: szer. 3,24 m, wys. 2,78 m ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (32 zł/m2)

11
-
100 m2
-