• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 937

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803176 15888145 2 pokoje z balkonem &124; Śródmieście &124;38,19 m &124; kamienica &124; gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnejkamienicy z cegły na granicy Śródmieścia i Starego Miasta we W...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 000 PLN (13 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1920
15884419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701809 15884419 Do sprzedaży luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Warszawę wjazdu na A8. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, częściowo umeblowany z kameralną działką. Na parterze znajduje się piękna przestrzenna kuchn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (7 911 zł/m2)

5
3
316 m2
2005
15639366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23037081 15639366 Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu o powierzchni 0,6876 ha, zabudowanej budynkami magazynowymi z chłodniami...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

4
-
1572 m2
-
15687659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23970122 15687659 3 pokoje,10 piętro Tarnogaj Opiekun nieruchomości:Sylwia Bednarskatelefon 602 101 602Numer licencji pośrednika 31049Zapraszam do zapoznania się z oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,52 m2 w inwestycji Apartamenty Innova II (ul. Jesionowa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (15 857 zł/m2)

3
1
63 m2
2018
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (36 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15889552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27852089 15889552 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe miesz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
43 m2
1980
15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979