• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 835

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15831295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26691051 15831295 Oferta na wyłączność!Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w uzdrowiskowym Barcinku, malowniczej wsi położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim, gminie Stara Kamienica, nieopodal rzeki Kamienica. Od 1887 roku wykorzystywane ...

Barcinek (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

93 610 PLN

-
-
506 m2
-
15888653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819557 15888653 Opiekun ofertyJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złotniki.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (10 380 zł/m2)

4
2
79 m2
1975
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15894853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949800 15894853 Duży domwolnostojący z ogrodem6pokoi2 balkony– Smolec !Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni całkowitej 212 m² (użytkowej 184,09 m²), położony na zadbanej działce 809 m² w spokojnej części Smolca. To idealne miejsce dla osób ceniących k...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

2 095 000 PLN (9 879 zł/m2)

6
2
212.06 m2
2006
15894848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949795 15894848 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej !Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.04 m2
2025
15894847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949794 15894847 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy !Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowica...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 001 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
172.01 m2
1979
15894854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27949718 15894854 NOWA OFERTA - MIESZKANIE NA WYNAJEM W ZGORZELCU Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,67 m2, położone na osiedlu Centralnym w Zgorzelcu. Lokal znajduje się na IV piętrze i stanowi idealną propozycję dla pary, singla lub...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 800 PLN (38 zł/m2)

3
1
48 m2
-