• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 896

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967569 15896096 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15896097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967573 15896097 Bardzo ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Wrocławia z miejscem w garażu podziemnym. Pokój o pow. ok. 20 m2 z balkonem o pow. ok. 4 m2, na podłodze panele , na ścianach gładzie, umeblowanie: sof...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
1
38 m2
2007
15896098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27967571 15896098 Przestronny lokal handlowo-usługowy na parterze z witryną w zadbanej kamienicy na dowolną działalność. ; Lokal do indywidualnej aranżacji - aktualnie w lokalu prowadzona jest działalność fryzjerska. Istnieje możliwość bardzo szybkiej adaptacji lokalu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (9 211 zł/m2)

4
-
57 m2
-
15896101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27967577 15896101 Polecam do wynajęcia magazynhalę produkcyjną o pow.100 m kw. Hala z możliwością ogrzewania, moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 tm kw. Cena wynajmu 4300 zł netto + opłaty wg licznika. Kontakt-Joanna Paździ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (43 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15896100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967570 15896100 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej - ul.Szpitalna, w sąsiedztw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
-
38 m2
1985
15896095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967567 15896095 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Ligota Polska, zaledwie 35 minut od granic Wrocławia trasą S8. Nieruchomość ma regularny, kwadratowy ks...

Oleśnica (Oleśnica) (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

185 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010