• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 6 027

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

445 000 PLN (4 238 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15781405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25828576 15781405 Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem!Projekt gratis !Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaż...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

417 000 PLN (9 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15796945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134591 15796945 Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością zrobienia osobnego pokoju, dwa pokoje - obecnie w układzie przejściowy, równ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

770 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
110 m2
1939