• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 932

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27941049 15894365 ok. Wrocławia DUŻY SZEREG SKRAJNY. !.Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m² z ogródkiem o powierzchni ok 236 m². Dom częściowo umeblowany i wyposażony. Z myślą o nowych najemch został świe...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

4 995 PLN (35 zł/m2)

3
2
141.65 m2
2011
15894366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27941048 15894366 ok. Wrocławia DUŻY SZEREG SKRAJNY. !.Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m² z ogródkiem o powierzchni ok 236 m². Dom częściowo umeblowany i wyposażony. Z myślą o nowych najemch został świe...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 995 PLN (35 zł/m2)

3
2
141.65 m2
2011
15894364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941047 15894364 gm. Kobierzyce piękna okolica! 363 m2 działka ...Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie dewel...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 999 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15894367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27941050 15894367 Lokal Barber Gastronomia ogródek Parking..Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !koszty:26...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (38 zł/m2)

11
-
69.2 m2
-
15891261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893671 15891261 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

793 001 PLN

-
-
1300 m2
-
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016