• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 891

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15895963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964522 15895963 Opiekun oferty: Robert Kordowski602?101?602Prezentowane zdjęcia to poglądowe wizualizacje wnętrz.Otoczenie nieruchomości: Maślice to cicha, zielona i dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia, oferująca liczne tereny spacerowe i rekreacyjne (m.in. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15771674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najniższa cena za m2 / Klimatyzacja Gratis! 25591406 15771674 *Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101                   BEZ PODATKU PCCBEZ PROWIZJI!Inwestycja dostępna dla obcokrajowców bez potrzeby zgody ministra do spraw wewnętrznych.Po szybkiej sprzedaży pierwszego etapu Osiedla Nowy Uskorz ruszamy...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

409 000 PLN (6 492 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15896050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27966255 15896050 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 47,50 m, zlokalizowanego w o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15896057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966247 15896057 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 001 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15896055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966244 15896055 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez prowizji , prowizja 0%.Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzchni niecałe 40 m2 w pięknym i spokojnym mi...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 539 000 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15896051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27966248 15896051 Plac Jana Pawła II 3 pokoje okazjaGotowy biznes! Z umową najmuPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni WC, balkonMieszkanie obecnie wynajete , gotowa inwestycja najem 3000zlB...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 002 PLN (13 919 zł/m2)

3
1
49.5 m2
1980