• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 928

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15897748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009518 15897748 Mieszkanie o południowej ekspozycji na popularnych Nowych Żernikach we Wrocławiu od dewelopera od ugruntowanej pozycji na rynku Finał inwestycji w wakacje Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nierucho...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 782 PLN (11 590 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! 50% czynszu najmu w czerwcu !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15839518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie/Lubin 26752509 15839518 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625               Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w Lubinie                  OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!!!Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone w Lubinie,  wojew...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

620 000 PLN (8 611 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15897718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008436 15897718 Mieszkanie GOTOWE 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla rodziny . Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow. 64,55m2 znajduje się na 2 pi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 000 PLN (14 516 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15897722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008440 15897722 Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 18,68m2 z kuchnią w aneksie, z salonu wyjści...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

644 540 PLN (16 114 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15897721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008439 15897721 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 732 PLN (20 648 zł/m2)

1
1
32 m2
2027