• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 942

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15846362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26884192 15846362 Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i w bezpośredniej bliskości park...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15889623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia ! Przemków| Huta| z wyposaż 27856546 15889623 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573087693          Mieszkanie 2 pokoje Przemków Huta Balkon KlimatyzacjaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,4 m², położone w Przemkowie, w powiecie polk...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

242 000 PLN (4 939 zł/m2)

2
1
49 m2
1990
15889629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27856558 15889629 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m², usytuowane w sercu miasta.   To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem krótkoterminowy lub dla osób ceniących sobie bliskość centrum. Mieszkan...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 315 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15889615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856564 15889615 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (12 204 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15889087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27843377 15889087 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

748 410 PLN

-
-
1010 m2
-