• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 942

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15876333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Już ostatnie. Gotowe w maju.Blisko plaża, staw. 27535471 15876333 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne już w maju!To już ostatnie dostępne mieszkanie!PROMOCJA:Przy z...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15840658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE 26781996 15840658 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkan...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15715230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2 24490290 15715230 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka ŚląskiegoProponuję na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 181 m², położony na ponad 13-arowej działce w spokojnej ...

Niwnice (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

870 000 PLN (4 807 zł/m2)

6
2
181 m2
2007
15666412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
61,6m2 mieszkanie na sprzedaż-ul. Zaporoska 23587539 15666412 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z nowoczesną windą. Budynek jest zadbany, a nowa winda zapewnia komf...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (10 311 zł/m2)

3
1
61 m2
1994
15886102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 27748166 15886102 Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) i wyjściem na o...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

585 000 PLN (12 447 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000