• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 968

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15845431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860801 15845431 Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II.Idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, mieszkanie n...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

410 000 PLN (8 542 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15877011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 27560261 15877011 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Świeradowie-Zdroju - dwa mieszkania znajdujące się jedno nad drugim, sprzedawane łącznie w jednej cenie. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla większej rodziny szukającej przestrzeni z możliwością...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

750 000 PLN (5 515 zł/m2)

8
2
136 m2
1890
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-