• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 973

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15845434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26860796 15845434 Działka rolna w Galowicach gmina ŻurawinaIdealna jako lokata kapitału, pod rekreację (domek holenderski)  lub dla rolnika Pow. 2999m2- bezpośrednie sąsiedztwo jednego domu- kształt nieregularny 33x108x47x73- teren płaski- dojazd do działki  poprzez s...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2999 m2
-
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15844597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26841792 15844597 ' Mały, biały domek w mej pamięci tkwi, mały biały domek wciąż mi się śni ..'Już nie musisz o nim marzyć, gdyż czeka na Ciebie w urokliwej wiosce niedaleko Wrocławia - tuż pod lasem.Na sprzedaż dom parterowy w miejscowości Bartków, gmina D...

Bartków (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

350 000 PLN (3 889 zł/m2)

3
1
90 m2
2026
15874972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27520991 15874972 Jeśli marzysz o miejscu, gdzie naprawdę można odetchnąć - z dala od miasta, hałasu i pośpiechu - ta nieruchomość w Dłużynie Dolnej spełni te oczekiwania. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale stylu życia - bliżej natury, w pełnej ...

Dłużyna Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

350 000 PLN (2 258 zł/m2)

3
-
155 m2
1935
15753988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25221874 15753988 Wyjątkowa oferta na wyłączność tylko u mnie!Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 154,23 m² położona w malowniczym Wojcieszowie, zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Do nieruchomości przynależy ogród 316 m² oraz wolnostojący garaż.Atuty nier...

Wojcieszów (Dolnośląskie, gm. Wojcieszów)

360 000 PLN (2 338 zł/m2)

7
2
154 m2
1989
15872719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500517 15872719 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem ostatniego domu III etapu inwestycji dewelopera w Kiełczówku, gmina Długołęka.Dom o powierzchni 117 m2, wzniesiony w tradycyjnej technologii murowanej, z nowoczesnym, przestronnym designem. Dwuspadowy dac...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
1
117 m2
2026
15894111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925533 15894111 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

5
2
153 m2
2027