• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 978

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15889068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842515 15889068 Pierwszy najem Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home Świdnica TYLKO U NAS - WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyma...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15873168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513523 15873168 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 180 m . kw. usytuowany w zielonej okolicy domów jednorodzinnych w Lubnowie, na dużej działce o powierzchni...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 099 000 PLN (6 106 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (18 065 zł/m2)

2
1
31 m2
1915
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Ładne 3-pokojowe mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Pierwotnie były 2 pokoje w rozkładzie, ale jeden pokój został przedzielony lekką ścianką dzia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 745 zł/m2)

3
1
51 m2
1961
15752249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 25155836 15752249 Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właścicielPrzedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim. Nieruchomość usytuowana jest na działce nr 376 oraz połowie działki nr ...

Osolin (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

700 000 PLN (4 930 zł/m2)

6
1
142 m2
2003
15888479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814889 15888479 Bardzo jasne, 4-pokojowe, mieszkanie dwupoziomowe z dużym tarasem idealne dla rodziny. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum Wrocławia stanowi niewątpliwy atut nieruchomości. Opiekun oferty:M...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 031 976 PLN (13 230 zł/m2)

4
2
78 m2
2025