• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 930

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27832491 15888936 Opiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy WUWA2, która jest znana z modernistycznej architektury i wyjątkowego klimatu. Otoczenie charakteryzuje się harmonijnym po...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (15 942 zł/m2)

4
2
69 m2
2026
15864717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272240 15864717 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w okolicy sprzyjającej ak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 292 zł/m2)

3
1
65 m2
2012
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15782208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25837753 15782208 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości ---Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie!Otoczenie nieruchomości:- zielona okolica- cisza i spokój- dookoła dużo punktów handlowych i usługow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1936
15887428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27783388 15887428 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury: przed...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 835 PLN (12 012 zł/m2)

4
2
69 m2
2027
15834247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26809129 15834247 Ten etap budowy już się zakończył Oferowane 4-pokojowe mieszkanie jest oddane do użytku i można zacząć się w nim urządzać :)Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,...

Zabrodzie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

668 058 PLN (9 409 zł/m2)

4
1
71 m2
2025