• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 879

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15870650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435030 15870650 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Borek. W najbliższej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15887428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27783388 15887428 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury: przed...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 835 PLN (12 012 zł/m2)

4
2
69 m2
2027
15884634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707990 15884634 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic.Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

564 375 PLN (12 542 zł/m2)

2
1
45 m2
2027
15836665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717151 15836665 Zaplanuj przeprowadzkę na najbliższe miesiąceInwestycja została oddana do użytku pod koniec 2025Skorzystaj z możliwości wykończenia zupełnie nowego mieszkania według własnych preferencji Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

667 964 PLN (9 408 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15895083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27958671 15895083 SMOLEC, OBRTZEŻA WROCŁAWIA Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTAOferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny o powierzchni 170 m2, działka 325 m2.Nieruchomość składa się z 5 pokoi na trzech kon...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 400 000 PLN (8 235 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
15808895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA/3 pokoje/balkon/komórka lokatorska 26405165 15808895 Dorota Kołttel: 533 620 660OFERRTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Proponuję sprzedaż mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w częściowo odremontowanej secesyjnej kamienicy znajdującej się przy ul. Kleczkowskiej. Komunikacja miejska autobusy i tramw...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
1
63 m2
1930