• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 956

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970806 15896151 Oferta m2 w cenie 9999 obowiązuje do momentu podpisania 3 pierwszych umów .Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 044 PLN (10 074 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15896389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979281 15896389 Oferta dla zdecydowanych, obecnie mieszkanie wynajmowane. Możliwość przejęcia najemców lub wypowiedzenia umowy (1 miesięczny okres wypowiedzenia) Z uwagi na zakup innej nieruchomość przez właścicieli cena została obniżona z 950tys na 750tys. Więc jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 999 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
75 m2
2000
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Dom z potencjałem na klimatycznym Zalesiu czeka na nowego właściciela! Zapraszamy na Dzień Otwarty nieruchomości przy ul. Różyckiego już w niedzielę 24.05.2026 w godzinach 9:0012:00 przyjdź, zobacz i poczuj klimat tego miejsca na żywo.Opiekun oferty:...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15896144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27970805 15896144 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowan...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15279285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14581881 15279285 OBNIŻKA CENY: 528 455,28 zł netto + 23%VAT Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania kompleks siedmiu działek budowlanych wraz z projektem i pozwoleniem na budowę siedmiu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położon...

Jerzmanki (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

528 455 PLN

-
-
3000 m2
-
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007