• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 958

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27973188 15896204 WOJCIECHÓW, GMINA ZAGRODNO, POWIAT ZŁOTORYJSKI, DWÓR I PARK POW. 27132 M2Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został odrestaurowany, przebudowany na pałac, o czym świadczy chorągiewka na wieży...

Wojciechów (Dolnośląskie, gm. Zagrodno)

349 990 PLN (1 167 zł/m2)

12
-
300 m2
1782
15896215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973183 15896215 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle_.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 995 PLN (11 665 zł/m2)

3
1
60.01 m2
2000
15896213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973181 15896213 3pok mieszkanie po remoncie Siłownia ochronaNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Siemianowickiej we Wrocławiu (Księże Wielkie). Mieszkanie znajduje się ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (13 459 zł/m2)

3
1
52.01 m2
2018
15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966247 15896057 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 001 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15896055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966244 15896055 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez prowizji , prowizja 0%.Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzchni niecałe 40 m2 w pięknym i spokojnym mi...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 539 000 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15894853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949800 15894853 Duży domwolnostojący z ogrodem6pokoi2 balkony– Smolec !Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni całkowitej 212 m² (użytkowej 184,09 m²), położony na zadbanej działce 809 m² w spokojnej części Smolca. To idealne miejsce dla osób ceniących k...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

2 095 000 PLN (9 879 zł/m2)

6
2
212.06 m2
2006