• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 968

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

748 999 PLN (12 081 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15893615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27915113 15893615 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi!....Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15893409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910959 15893409 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15893593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27915007 15893593 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
-
127 m2
2025