• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 838

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15894863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27949923 15894863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

4
-
54 m2
2022
15894861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27949917 15894861 Własność notarialna, powierzchnia 82,5m (72m sala sprzedaży plus powierzchnia zaplecza)bardzo niski czynsz miesięczny,centrum miasta,osobne wejście od zapleczawolne od zarazcena do negocjacji Lokal można podzielić na część sprzedażową i mieszkalnąKon...

Środa Śląska (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

550 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
-
82.49 m2
-
15831295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26691051 15831295 Oferta na wyłączność!Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w uzdrowiskowym Barcinku, malowniczej wsi położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim, gminie Stara Kamienica, nieopodal rzeki Kamienica. Od 1887 roku wykorzystywane ...

Barcinek (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

93 610 PLN

-
-
506 m2
-
15888653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819557 15888653 Opiekun ofertyJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złotniki.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (10 380 zł/m2)

4
2
79 m2
1975
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15894853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949800 15894853 Duży domwolnostojący z ogrodem6pokoi2 balkony– Smolec !Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni całkowitej 212 m² (użytkowej 184,09 m²), położony na zadbanej działce 809 m² w spokojnej części Smolca. To idealne miejsce dla osób ceniących k...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

2 095 000 PLN (9 879 zł/m2)

6
2
212.06 m2
2006