• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 901

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15876162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532341 15876162 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (czworak)  w konkurencyjnej cenie 870 000 PLN. Ta nowoczesna nieruchomość,  została ukończona w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko centr...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

830 000 PLN (6 535 zł/m2)

4
-
127 m2
2025
15861686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27210521 15861686 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,8m2 , do wykończenia, w doskonałej lokalizacji ul. Rycerska, zaledwie kilka kroków od urokliwej starówki.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze i stanowi idealną propozycję dla osób, które chcą w...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

369 900 PLN (8 602 zł/m2)

3
1
43 m2
1964
15776207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25698340 15776207 Na sprzedaż duża działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Jarkowice - 3,5h od Szczecina i 2h z Wrocławia. 8km od zjazdu z S3. Tuż obok szlak do wejścia na Śnieżkę, 10 minut samochodem przejście graniczne i duża Czeska wioska narciarska M...

Jarkowice (Dolnośląskie, gm. Lubawka)

210 000 PLN

-
-
1743 m2
-
15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

880 000 PLN (6 984 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15881597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27640674 15881597 Na wynajem komfortowe mieszkanie 51,6 m² ul. Prusa, centrum Bolesławca, Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania i blisko miejsc aktywnego wypoczynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o ...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

1 700 PLN (33 zł/m2)

2
1
51 m2
1900
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026