• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 998

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15757552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25302830 15757552 Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standardOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja położona na w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2025
15867085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334995 15867085 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

589 410 PLN (9 990 zł/m2)

3
1
59 m2
2027
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15735233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851766 15735233 Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w ŚwiebodzicachDom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Na parterze znajduje się przestrzeń na przestronny ...

Świebodzice (Spokojna okolica) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

4
-
180 m2
1986