• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 969

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka koło dworca PKP 27941566 15894405 Do wynajęcia komfortowa kawalerka znajdująca się przy ulicy Rejtana (tuż obok dworca PKP) w kamienicy na III piętrze (bez windy). Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki, w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie gazowe....

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Tadeusza Rejtana

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15836487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W sprzedaży do 21.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711937 15836487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 449 zł/m2)

4
2
96 m2
1965
15863693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27254999 15863693 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy Wrocławia. Doskonała propozycja dla rodziny poszukującej spokojnego miejsc...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

979 000 PLN (9 889 zł/m2)

4
-
99 m2
2013
15441615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 18635645 15441615 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich o pow.148m2.*DOM DOSTĘPNY OD ZARAZ*UKŁAD FUNKCJONALNY:Parter - w...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

11 000 PLN (74 zł/m2)

4
-
148 m2
2021
15867082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27334992 15867082 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie, położonego na ul. Stanisława Drabika.UKŁAD LOKALU: - S...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (54 zł/m2)

3
2
70 m2
2023
15881431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630816 15881431 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
1
74 m2
1970