• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 837

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15870419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27428119 15870419 Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu. Zapraszam do najspokojniejszej części Wałbrzycha - Lubiechowa.Dom ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

9
2
280 m2
1975
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15867990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360812 15867990 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa eleganckiego domu z ogrodem w prestiżowej części Oporowa.Są miejsc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (13 504 zł/m2)

4
2
137 m2
1936
15887693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791217 15887693 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą.Opiekun ofertyJacek MamińskiNr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Gorlickiej we Wrocławiu, w dzielnicy Psie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (12 717 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15894629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946966 15894629 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15894764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem 27948596 15894764 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625      Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na sprzedaż wyjątkowa niezależna część kamiennicy z dużym pięknie utrzymanym ogrodem, położona w Chocianowie woj. dolnośląskie. Całość...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

710 000 PLN (4 176 zł/m2)

5
3
170 m2
1920
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019