• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 936

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966039 15896040 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnie zlokalizowanego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m. Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Mieszkanie znajduje się na III pięt...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (11 865 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15858737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153826 15858737 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia ŁąkaPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 1500 m2Atuty:- ogrzewanie podłogowe oraz rynnowe na parterze- możliwość po...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 389 000 PLN (9 260 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15344852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16372382 15344852 Doradca klienta:Maciej Pepłowskitel. 602 101 602Apartament znajdujący się w budynku OVO to oaza luksusu i komfortu, oferująca nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także dostęp do wielu udogodnień.Przestronny pokój z panoramicznym oknem otwiera się na pry...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (24 400 zł/m2)

1
-
25 m2
2016
15896039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27965982 15896039 ul. Maxa Berga, Nowe Żerniki WrocławKupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 71 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku z windą dla wymagający...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 197 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15895139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27959972 15895139 Opiekun nieruchomości:Sebastian Święcickitel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 103,70 m2, położone jest na 8 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nowe, nowocześnie zaprojektowane osiedle we Wrocławiu tuż przy zielonych terenac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 000 PLN (16 495 zł/m2)

4
2
103 m2
2026
15896036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27965916 15896036 Marzysz o własnym wakacyjnym azylu w sercu sudeckiego uzdrowiska? A może szukasz idealnej inwestycji z potencjałem na wysoki zwrot z wynajmu turystycznego? Ta oferta łączy prestiżową lokalizację z niesamowitymi możliwościami aranżacyjnymi.​Na sprzeda...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

649 000 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
57.7 m2
1900
15896032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27965884 15896032 Widokowa działka w Czerwieńczycach nr 14Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie poranna kawa smakuje widokiem na góry, a wokół panuje absolutny spokój? Ta oferta jest dla Ciebie.​Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1283 m2 poł...

Czerwieńczyce (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

121 885 PLN

-
-
1283 m2
-