• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 938

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15815669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649494 15815669 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI - NIE SZUKAJ DALEJ!Otoczenie nieruchomości: Psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca miejski charakter z kameralną atmosferą i dużą ilością zielen...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 000 PLN (12 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15848931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja / 10 minut od Wołowa! 26952109 15848931 Nieruchomości ApartamentAnna Krawiec513 383 101          Rezerwacja     Tutaj Ty decydujesz jak finalnie będzie wyglądał ten dom!                            Do sprzedania funkcjonalny parterowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym wg projektu S...

Bożeń (Dolnośląskie, gm. Wołów)

269 000 PLN (1 770 zł/m2)

4
1
152 m2
2023
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933
15889480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27851720 15889480 Szeregowy dom w Świdnicy.0% prowizji ! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy.Bardzo funkcjonalny układ,Parter:- salon z aneksem kuchennym 39,93 m2,- wc 2,72 m2,- hol 4,3 ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 549 zł/m2)

5
2
144 m2
2021