• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 982

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15889904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863482 15889904 Lubań, dnia 12 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2025O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

150 000 PLN (2 574 zł/m2)

2
-
58.28 m2
-
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 370 000 PLN (9 928 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15889888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27863435 15889888 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,6 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. gen. Romualda Traugutta we Wrocławiu (Przedmieście Oławskie). Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz witry...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
-
45 m2
1910
15824505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649566 15824505 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel.602 101 602Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m, położone w centrum Wrocławia, tuż przy Sky Tower. To oferta dla osób, które chcą mieć miasto na wyciągnięcie ręki, nie rezygnując jedn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 000 PLN (12 283 zł/m2)

2
-
46 m2
2006
15889757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860865 15889757 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 531 zł/m2)

5
2
104.91 m2
2025