• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 886

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993234 15897065 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,15 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 31 wraz z udziałem wynoszącym 100310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ...

Wałbrzych (Biały kamień) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

78 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15550005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20950169 15550005 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie – idealne miejsce na wypoczynek w se...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

426 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
22.97 m2
2023
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15894088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27922993 15894088 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Buska na Krzykach.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 3 piętrze o powierzchni ok. 60 m2 składają się:- 3 niezależne pokoje,- osobna kuchnia z oknem,- łazienka,...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (46 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910