• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 980

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15890418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877137 15890418 Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
34 m2
2027
15872093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485314 15872093 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w zabudowie jednorodzinnej z dużą działką o pow. 1412m2.Dom jest położony w miejscowości Stanowice niespełna 22,3 km od Wrocławia, a 4,4 km od Oławy. Stanowice położone są w powiecie oławskim w ...

Stanowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

990 000 PLN (8 291 zł/m2)

3
2
119.4 m2
2006
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15888478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814888 15888478 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary lub rodzi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

831 740 PLN (13 202 zł/m2)

3
1
63 m2
2027
15888300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808974 15888300 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 496 PLN (13 659 zł/m2)

3
1
63 m2
2027
15887544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785328 15887544 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozycja dla pary lub rodziny. Funkcjonalny układ, przyjazna przestrzeń i mi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

882 372 PLN (14 006 zł/m2)

3
2
63 m2
2027
15835436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26736791 15835436 Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka i przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, in...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
1980