• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 965

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15877800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, otoczone zielenią, widok na park 27579079 15877800 BEZ PROWIZJIBEZ PCCGOTOWE DO ODBIORUWyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park!Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!MI...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15893615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27915113 15893615 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi!....Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15893636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915333 15893636 Dom jednorodzinny na sprzedaż – Mirków, ul. Parkowa 157,63 m² działka 700 m² zaraz przy granicy miasta WrocławNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 157,63 m², położony w spokojnej części Mirkowa przy ul. Parkowej. Budyne...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 000 PLN (5 950 zł/m2)

6
1
184.7 m2
1982
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980