• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 956

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976571 15896314 Wyjątkowe, Monumentalne Wnętrze w Sercu Zielonego Wałbrzycha – Przemysłowa 14Szukasz przestrzeni, która łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym minimalizmem? To trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Przemysłowej 14 w Wałbrzychu to propozycja...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

299 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
59.77 m2
1920
15896313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976569 15896313 Klecina 2 pok +antresola Garaż.Wyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) zy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 990 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
48.82 m2
2005
15896311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27976568 15896311 Lokal Barber Gastronomia ogródek ParkingPolecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !koszty:2600...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 601 PLN (38 zł/m2)

11
-
69.21 m2
-
15896272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27974840 15896272 Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina SobótkaDziałka nr 1211 o powierzchni 998 m2 i działka nr 1212 o powierzchni 1113 m2 Cena 236 zł m2 za dwie działkiCena 260 zł. m2 za jedną działkęNa działkach moż...

Sulistrowiczki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

498 197 PLN

-
-
2111 m2
-
15896270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27974834 15896270 Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina CzernicaDziałka nr 5885 o powierzchni 1000 m2Media:prąd – w drodzegaz – w drodzewoda – od ul. RajskiejFront działki przy drodze gminnej o długości ok. 41 mObowiązujący MPZP...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15896245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27974535 15896245 DOSKONAŁA LOKALIZACJA, KRZYKI - WOJSZYCE WROCŁAW, ok Gen. Stefana Grota - Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, SEGMENT ŚRODKOWY POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 500 PLN (10 318 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15896246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27974534 15896246 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom w zabudowie szeregowej, segment środkowy 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m².Przedmieście Wrocławia Ołtaszyn, okolica ul. KutrzebyParter:Salon 35 m² z wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 990 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014