• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 891

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967567 15896095 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Ligota Polska, zaledwie 35 minut od granic Wrocławia trasą S8. Nieruchomość ma regularny, kwadratowy ks...

Oleśnica (Oleśnica) (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

185 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15896084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27967558 15896084 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 w fenomenalnej lokalizac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (78 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15700857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24202950 15700857 Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal handlowo-usługowy, który przeszedł gruntowny remont i jest gotowy do działalności! To wyjątkowa przestrzeń o łącznej powierzchni 142 m2, z czego 98 m2 znajduje się na parterze, a dodatkowe 44 m2 na pierwszym pięt...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (46 zł/m2)

11
-
142 m2
-
15574823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21632590 15574823 Prezentujemy ofertę najmu przestronnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 340 m. Wysoka moc energetyczna umożliwia realizację produkcji ciężkiej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną na rynku. Dostęp z poziomu zero, opcja wy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
340 m2
-
15894227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27933563 15894227 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2019 roku - ul. Jutrzenki (Krzyki). Mieszkanie ma 56m2 - jest bardzo funkcjonalne i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju biurow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2019