• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 983

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15890418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877137 15890418 Opiekun oferty:Krzysztof DudekFunkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostępem do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
34 m2
2027
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15846472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888297 15846472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (11 240 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15887424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prywatny taras, designerskie, na skraju lasu 27783301 15887424 Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m² z 40m² prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym, zaraz przy Lesie Mokrzańskim, który jest jednym z największych ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (13 088 zł/m2)

1
1
68 m2
2013
15865719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27304982 15865719 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zemskiej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna dla osób, które chcą urządzić mieszkanie według własnego pomysłu lub sz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 999 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025
15890487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878377 15890487 PLUARuBez podatku PCC-2%Funkcjonalne 3 pokoje z loggią 64,8 m² Nad Odrą PremiumNa sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

858 896 PLN (13 420 zł/m2)

3
2
64 m2
2027