• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 998

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15867085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334995 15867085 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

589 410 PLN (9 990 zł/m2)

3
1
59 m2
2027