• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 924

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15883845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje z osobną kuchnią! 27680259 15883845 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! LOKALIZACJA: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo,- przystanek autobusowy Krynicka - 110 m - 2 minuty pieszo,- Biedronka - 650 m - 2 minut autem - ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15897312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999833 15897312 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻYOferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu nowej z...

Marcinowice (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15897310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999831 15897310 OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Komfortowy dom (14) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka!Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar sprawiają, że łączą zalety niewielkiego domu i mieszkania. Apartamenty dos...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

750 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2024
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15897307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999828 15897307 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

462 746 PLN (9 641 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15897238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998926 15897238 Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie niski czynsz parterNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m, położone na parterze kamienicy.Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Układ mieszkania jest przejścio...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023