• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 934

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15896019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27965666 15896019 Przestronne mieszkanie o powierzchni 90 mkw na parterze w kameralnym budynku z ogrodem i pięknym widokiem na góry.4 duże i wysokie pomieszczenia oraz 3 niezależne wejścia dają ogromne możliwości aranżacji przestrzeni pod własne potrzeby, jak również ...

Ścinawka Średnia (Dolnośląskie, gm. Radków)

290 000 PLN (2 636 zł/m2)

3
-
110 m2
1900
15896024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27965661 15896024 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w centrum miasta. Lokal o powierzchni 60,75 m² usytuowany jest na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku.Nie przegap okazji to mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka na C...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1930
15886208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27750315 15886208 Na sprzedaż połowa domu położona w spokojnej części Jugowa. Ta słoneczna nieruchomość otoczona zielenią oferuje idealne warunki dla rodziny lub tych, którzy szukają możliwości inwestycyjnych.Mieszkanie o powierzchni 97,5 mkw składa się z kuchni, łazi...

Jugów (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

195 000 PLN (2 010 zł/m2)

4
1
97 m2
1900
15859400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27167753 15859400 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej dzielnicy Kłodzka. Jego powierzchnia to 51 mkw, na które składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienka.Kuchnia w pełni wyposażona w meble na wymiar wraz ze sprzętem...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

420 000 PLN (8 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15853733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27055796 15853733 Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz możliwość wydzielenia dodatkowych sypialni, co sprawia, że jest idealny zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających el...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

340 000 PLN (4 789 zł/m2)

3
1
71 m2
1920
15848832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26948749 15848832 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z zaledwie pięcioma mieszkaniami, co dodatkowo podkreśla jego wyjątkowy ch...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

130 000 PLN (2 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1885