• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 974

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15869904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411436 15869904 Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj.Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni z wydzieloną małą jadalnią, łazienki i holu.Dodatkowym atut...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
55.16 m2
2008
15896488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981137 15896488 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,48m2 z balkonem o pow. 8,11m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta tuż obok zielonych terenów nadodrzańskich- świetnie skomunikowana lokalizacj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 056 PLN (14 063 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15845506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26862907 15845506 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15896506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27981404 15896506 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,8 m², położony w dogodnej lokalizacji w Oleśnicy przy ul. Lelewela. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz wygodny dostęp dla klientów.Układ pomieszczeń...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

250 000 PLN (7 813 zł/m2)

1
-
32 m2
2001
15896504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27981401 15896504 Przytulne 2 pokoje blisko centrum gotowe do zamieszkania od połowy czerwcaSzukasz mieszkania, w którym poczujesz się komfortowo od pierwszego dnia? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
1
35 m2
1976
15896502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27981400 15896502 Biuro 44,45 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 44,45 m² , zlokalizowana na 5 . piętrze reprezentacyjnej, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 420 PLN (55 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980