• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 895

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15897155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995750 15897155 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! To wyjątkowy Apartament położony ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

907 740 PLN (20 630 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15897157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27995748 15897157 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m² na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta – dom dla całej rodziny! Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania w miejscow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15897152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995757 15897152 Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 16,11m2 z kuchnią otwartą o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 545 PLN (13 665 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15897151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995755 15897151 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym o pow. 17,43m2 oraz drugiego oddzielnego pokoju o pow.12,25m2, wyjątkowym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

638 400 PLN (17 254 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15897158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995754 15897158 Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część mieszkania...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026