• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 974

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15870419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27428119 15870419 Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu. Zapraszam do najspokojniejszej części Wałbrzycha - Lubiechowa.Dom ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

9
2
280 m2
1975
15812020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26454397 15812020 Fenomenalna przestrzeń do rozpoczęcia nowej historii. Nie szukaj dalej - to Twój wybór - zapraszam, Sinter House otwiera swoje drzwi.Lokalizacja: Malin, gm. Wisznia MałaSzukasz domu, który nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwą przystanią spokoju? M...

Malin (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 999 000 PLN (14 488 zł/m2)

5
2
207 m2
2023
15867983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27360485 15867983 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej ulicy, co gwarantuje wyjątkową ciszę i prywatność, mimo lokalizacji w sercu Wrocławia.W bezpośrednim sąsiedztwi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (13 068 zł/m2)

4
-
88 m2
2000
15887483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784278 15887483 Nowoczesne 3 pokoje po remoncie Centrum Zgorzelca. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,90 m2, położone na II piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego w Zgorzelcu. Nieruchomość znajduje się...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

559 000 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-